Privatumo politika

1. Salpukai (angliškai "cookies").

Slapukas (taip pat vadinamas interneto slapuku, naršyklės slapuku arba tiesiog slapuku) yra maža duomenų porcija, siunčiama iš svetainės ir saugoma naudotojo kompiuterio naršyklėje, kai naršote svetainėje. Vienas iš pavyzdžių - slapukai leidžia prisiminti aktualią informaciją (pvz., prekes, įtrauktas į internetinėje parduotuvėje esantį krepšelį) arba įrašyti naudotojo naršymo veiklą (pavyzdžiui, naršymo statistika).

Kaip ir daugelis svetainių, mūsų el. parduotuvė taip pat naudoja slapukus, kad galėtume teikti paslaugas kuo veiksmingiau ir kokybiškiau.

2. Kokią informaciją apie iždas.lt svetainės lankytojus renkame?

Norėdami prisiregistruoti iždas.lt el. parduotuvėje, turite pateikti savo elektroninio pašto adresą, vardą ir pavardę, telefono numerį, savo sugalvotą slaptažodį, užsakymų pristatymo adresą. Be anksčiau išvardintos informacijos registracijos metu automatiškai išsaugomas ir lankytojo kompiuterio IP adresas. Visus naudotojo įvestus duomenis, svetainės naudotojas gali pakeisti pats, prisijungęs prie savo sukurtos paskyros. Norėdami negrįžtamai ištrinti savo paskyrą, turite kreiptis į iždas.lt administraciją.

iždas.lt svetainė renka anoniminę informaciją apie lankomumo statistiką, naudodama Google Analytics įrankį

3.Jūsų asmenininių duomenų naudojimas.

Asmeniniai duomenys nėra naudojami naujienlaiškiams ar rinkodaros tikslams, be naudotojo sutikimo.

Asmeniniai duomenys naudojami tik norint suteikti paslaugas, pavyzdžiui, formuojant siuntos užsakymą kurjerio (pvz., Omniva, Lietuvos paštas) sistemoje. Su kurjerių privatumo politika galite susipažinti minėtų įmonių internetinėse svetainėse.

4. Asmens duomenų apsauga.

Iždas.lt įsipareigoja dėti visas įmanomas pastangas apsaugoti asmens duomenis mūsų el. parduotuvėje, tačiau atsižvelgiant į tai, kad naudotojo informacija yra siunčiama interneto ryšiu, įspėjame, kad iždas.lt negarantuoja ir negali garantuoti jokios naudotojo perduodamos informacijos, įskaitant ir asmens duomenis, saugumo. Naudotojas pats įsipareigoja saugoti savo asmeninius duomenis, neperduoti trečioms šalims savo prisijungimo vardo, elektroninio pašto adreso, slaptažodžio ir kitų duomenų, o baigus darbą su iždas.lt svetaine, atsijungti nuo paskyros, uždaryti naršyklės langą, ypač naudojantis viešai prieinamu kompiuteriu.

5. Privatumo politikos pakeitimai.

Iždas.lt ateityje gali nežymiai pakeisti savo privatumo politiką, todėl lankytojas turėtų kartas nuo karto perskaityti šias nuostatas ir įsitikinti, kad sutinkate su bet kokiais pakeitimais.